100% გრანტის მფლობელი ქვემო ქართლელი 63 ახალგაზრდა გახდა

0
5722

ერთიან ეროვნულ გამოცდებზე 100% გრანტი 1 009 აბიტურიენტმა მოიპოვა, მათ შორის 63 ახალგაზრდა ქვემო ქართლში არსებული სკოლების კურსდამთავრებულები არიან. გთავაზობთ უმაღლესი გრანტის მფლობელთა სრულ ჩამონათვალს მუნიციპალიტეტებისა და სკოლების მიხედვით.

100% გრანტი მიიღეს:

რუსთავი
შერმადინ ოსაძე – ქ. რუსთავის #2 საჯარო სკოლა.
ნატალი გელენავა – ქ. რუსთავის #2 საჯარო სკოლა.
ვახტანგ მჭედლიძე – ქ. რუსთავის #2 საჯარო სკოლა.
მარიამ ყაჭაშვილი – ქ. რუსთავის #2 საჯარო სკოლა.
ეკატერინე ხაჩიძე – ქ. რუსთავის #2 საჯარო სკოლა.
ქეთი ადეიშვილი – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
ლიკა ბაბუნაძე – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
საბა ბეგაშვილი – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
გულიკო ბეკურიშვილი – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
ნიკა ბეჭვაია – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
მარიამ გავაშელაშვილი – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
ნინო გელაშვილი – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
თამთა ელაშვილი – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
ანა ნარინდოშვილი – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
ანანო რუხაძე – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
ბექა ტაბატაძე – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
გიორგი ქერელაშვილი – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
გოჩა ღუნაშვილი – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
მედეა შანავა – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
ანი შუბითიძე – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
ლალი ჩადუნელი – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
ანა ხვისტანი – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
ნანა ჯინიუზაშვილი – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
დავით ჯოჯიშვილი – ჟიული შარტავას სახელობის ქ. რუსთავის #4 საჯარო სკოლა.
საბა ღვინიაშვილი – ქ. რუსთავის #9 საჯარო სკოლა.
ციური ჩივაძე – ქ. რუსთავის #9 საჯარო სკოლა.
გიორგი ჯანგულაშვილი – ქ. რუსთავის #11 საჯარო სკოლა.
ანა ჭუმბაშვილი – ქ. რუსთავის #13 საჯარო სკოლა.
გვანცა ლომიძე – ქ. რუსთავის #17 საჯარო სკოლა.
ნიკა ბრეგვაძე – ქ. რუსთავის #21 საჯარო სკოლა.
თიკო ნადირაშვილი – ქ. რუსთავის #21 საჯარო სკოლა.
თათია ჯანაშია – ქ. რუსთავის #21 საჯარო სკოლა.
სერგი ბეთხოშვილი – ქ. რუსთავის #22 საჯარო სკოლა.
მირანდა ბეშიძე – ქ. რუსთავის #22 საჯარო სკოლა.
თორნიკე პაიჭაძე – ქ. რუსთავის #22 საჯარო სკოლა.
გიორგი მოსიაშვილი – ქ. რუსთავის #22 საჯარო სკოლა.
ნინო გოგოლაძე – ქ. რუსთავის #22 საჯარო სკოლა.
აკაკი ლაგურაშვილი – ქ. რუსთავის #22 საჯარო სკოლა.
ანა ბერიძე – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქ. რუსთავის #24 ქართული გიმნაზია.
ქეთი მჭედლიშვილი – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქ. რუსთავის #24 ქართული გიმნაზია.
ლიკა მილორავა – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქ. რუსთავის #24 ქართული გიმნაზია.
ლუკა ცერცვაძე – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქ. რუსთავის #24 ქართული გიმნაზია.
სალომე ახვლედიანი – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქ. რუსთავის #24 ქართული გიმნაზია.
ბესიკ დავითაშვილი – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქ. რუსთავის #24 ქართული გიმნაზია.
სალომე ფოცხვერაშვილი – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქ. რუსთავის #24 ქართული გიმნაზია.
ნინი პაპაშვილი- ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქ. რუსთავის #24 ქართული გიმნაზია.
მარიამ ქავთარაძე – ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქ. რუსთავის #24 ქართული გიმნაზია.
ანა ხარებავა – ნიკოლოზ მუსხელიშვილის სახელობის ქ. რუსთავის #26 ფიზიკა-მათემატიკური სკოლა.
თამარ გელოვანი – ნიკოლოზ მუსხელიშვილის სახელობის ქ. რუსთავის #26 ფიზიკა-მათემატიკური სკოლა.
ნიკა სამხარაძე – ნიკოლოზ მუსხელიშვილის სახელობის ქ. რუსთავის #26 ფიზიკა-მათემატიკური სკოლა.
მარიამ ცხვედიანი – შპს. ზ. გამსახურდიას სახელობის დავით მენაფირის სკოლა ,,ლამპარი“.
ბექა წიკლაური – შპს. ,,ლაზარე“.

ბოლნისი
ირაკლი ლომსაძე – სოფ. რატევანის საჯ.სკოლა.
მიხაილ სოგომონიანი – სსიპ ბოლნისის მუნიციპალიტეტის ს.ბოლნისის საჯ.სკოლა.
ალინა მკრტიჩიანი – სსიპ-ქ.ბოლნისი N2 საჯარო სკოლა.

თეთრიწყარო
ხვიბლიანი მერი – თეთრიწყაროს N1 საჯარო სკოლა.
გარდაბანი
თამუნა ჩარქსელიანი – სსიპ გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლემშვენიერას საჯარო სკოლა.
გიორგი შუკვანი – სსიპ გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლემშვენიერას საჯარო სკოლა.
რამალ კურბანოვი – სსიპ გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ მუღანლოს საჯარო სკოლა.
თამარ არღვლიანი – სსიპ გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვაზიანის N2 საჯარო სკოლა.
დავით ცოფურაშვილი – სსიპ – გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნორიოს საჯარო სკოლა.
თამარი მაჭარაშვილი – სსიპ – გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნორიოს საჯარო სკოლა.
მარიამ აფციაური – სსიპ გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალი სამგორის საჯარო სკოლა.

კომენტარები გამორთულია

LEAVE A REPLY